Přejít na menu
TECON s.r.o. - Úvodní stránka

Přímé řízení CODESYS v panelech Weintek řady cMT

Weintek řady cMT + CODESYS

Nejnovější zařízení cMT + CODESYS pro vizualizaci od firmy Weintek jsou operátorské panely integrující vizualizaci na dotykovém panelu, komunikační server cMT-SVR a přímé řízení na systému CODESYS (SoftPLC).

Oddělená jádra procesoru pro nezávislý chod vizualizace a řízení.

Programování řízení je možné ve všech jazycích integrovaných v systému CODESYS, tedy v IL - Instruction List, ST - Structured Text, LD - Ladder Diagram, SFC - Sequential Function Chart, FBD - Function Block Diagram a CFC - Continuous Function Chart.

Weintek cMT+CODESYS využívají jako vstupy a výstupy řízené technologie vzdálené IO systémy na sběrnicích Ethernet nebo CAN Open.

cMT+CODESYS mají navíc všechny funkce nejnovějších grafických panelů Weintek, včetně konektivity na více než 300 řídících systémů prostřednictvím sériové linky RS232/422/485 nebo Ethernetu a slouží k ukládání procesních dat, alarmových a stavových událostí, zpracovává receptury a makro příkazy ... Vizualizace probíhá na dotykovém operátorském panelu a současně díky integrovanému cMT-SVR serveru přes Ethernet na panelu cMT-iV5 nebo libovolném počítači PC s OS Windows a přes WiFi Access Point bezdrátově na zařízení iPad nebo telefonu či tabletu s OS Android.

Weintek cMT+CODESYS umožňuje nyní také přímé logování procesních hodnot do MySQL databáze na vzdáleném PC.

Weintek cMT+CODESYS podporuje také vzdálenou správu přes VPN tunel EasyAccess 2.0. cMT+CODESYS je dodáván s již aktivovanou licencí vzdálené správy Easy Access 2.0.


Nahoru
TECON s.r.o. Komenského 63, Vrchlabí, 543 01,
tel: 499 429 100, GSM: 731 409 296, fax: 499 422 508, e-mail: info@tecon.cz